1 Silnik

Sprecyzuj wyszukiwanie

Porównanie produktów (0)


Uszczelka śruby wlewu oleju

Uszczelka śruby wlewu oleju

Nr kat.- 1849-400
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 115 475

1.00 zł

Podkładka pod szpilkę cylindra 10.5

Podkładka pod szpilkę cylindra 10.5

Nr kat.- 1597-001
Dostepny - TAK

2.00 zł

Podkładka spężysta wałka klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Podkładka spężysta wałka klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Nr kat.- 1782-152
Dostepny - TAK

2.00 zł

Uszczelka do szpilek w bloku M10

Uszczelka do szpilek w bloku M10

Nr kat.- 1651-100
Dostepny - TAK

2.00 zł

Uszczelka mocowania klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Uszczelka mocowania klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Nr kat.- 1782-155
Dostepny - TAK

2.00 zł

Uszczelka osłony popychaczy 1200 1300 1600 i mniejsza silnik CT (1szt)

Uszczelka osłony popychaczy 1200 1300 1600 i mniejsza silnik CT (1szt)

Nr kat.- 1763
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 109 345A

2.00 zł

Uszczelka osłony popychaczy T4 duża

Uszczelka osłony popychaczy T4 duża

Nr kat.- 1763-3
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 109 349A

2.00 zł

Uszczelka osłony popychaczy T4 mała

Uszczelka osłony popychaczy T4 mała

Nr kat.- 1763-2
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 109 345A

2.00 zł

Uszczelka pod gaźnik 31 PICT (1szt)

Uszczelka pod gaźnik 31 PICT (1szt)

Nr kat.- 2133
Dostepny - TAK
Nr OEM- N 13 776 1

2.00 zł

Uszczelka pod pompę paliwa od strony bloku

Uszczelka pod pompę paliwa od strony bloku

Nr kat.- 1690-90
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 127 311

2.00 zł

Uszczelka pod pompę paliwa od strony pompy

Uszczelka pod pompę paliwa od strony pompy

Nr kat.- 1690-91
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 127 313

2.00 zł

Podkłdka pod aparat zapłonowy 0.60mm (1szt)

Podkłdka pod aparat zapłonowy 0.60mm (1szt)

Nr kat.- 1679-5
Dostepny - TAK
Nr OEM- 111 105 235A

3.00 zł

Sprężyna pod aparat zapłonowy

Sprężyna pod aparat zapłonowy

Nr kat.- 1679-4
Dostepny - TAK
Nr OEM- 111 105 233

3.00 zł

Odrzutnik oleju na wale

Odrzutnik oleju na wale

Nr kat.- 1649
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 105 241A

4.00 zł

Podkladka pod sprężyny zaworowe Standard Garbus (1szt)

Podkladka pod sprężyny zaworowe Standard Garbus (1szt)

Nr kat.- 1732-3
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 109 641B

4.00 zł

Podkładka dystansująca wał 0.24mm (1szt)

Podkładka dystansująca wał 0.24mm (1szt)

Nr kat.- 1589
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 105 281A

4.00 zł

Podkładka dystansująca wał 0.30mm (1szt)

Podkładka dystansująca wał 0.30mm (1szt)

Nr kat.- 1590
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 105 283A

4.00 zł

Podkładka wałka klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Podkładka wałka klawiatury 12 - 1600cc VW Brazil

Nr kat.- 1782-151
Dostepny - TAK

4.00 zł

Przelotka do odmy (1szt)

Przelotka do odmy (1szt)

Nr kat.- 1881
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 115 491

4.00 zł

Simering na koło zamachowe TYPE 4

Simering na koło zamachowe TYPE 4

Nr kat.- 1643-1
Dostepny - TAK

4.00 zł

Sprężyna powrotna do gaźnika

Sprężyna powrotna do gaźnika

Nr kat.- 2115
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 129 881A

4.00 zł

T-rozgałęźnik paliwowy duży

T-rozgałęźnik paliwowy duży

Nr kat.- 0971-2
Dostepny - TAK

4.00 zł

T-rozgałęźnik paliwowy mały

T-rozgałęźnik paliwowy mały

Nr kat.- 0970-1
Dostepny - TAK

4.00 zł

Uszczelki do zmiany oleju (kpl)

Uszczelki do zmiany oleju (kpl)

Nr kat.- 1851
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 198 031

4.00 zł

Śruba do ustawiania zaworów (1szt)

Śruba do ustawiania zaworów (1szt)

Nr kat.- 1784-1
Dostepny - TAK
Nr OEM- 111 109 451

6.00 zł

Uszczelka dekla spustu oleju T4

Uszczelka dekla spustu oleju T4

Nr kat.- 1774
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 198 031

6.00 zł

Uszczelka pod kolektor dolotowy T4 18/2000cc

Uszczelka pod kolektor dolotowy T4 18/2000cc

Nr kat.- 2132-460
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 129 707E

6.00 zł

Uszczelka podw. kolektor dolot./ głowica  (1 szt.)

Uszczelka podw. kolektor dolot./ głowica (1 szt.)

Nr kat.- 2132
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 129 717A

6.00 zł

Uszczelka pokrywy zaworów TQ (1szt)

Uszczelka pokrywy zaworów TQ (1szt)

Nr kat.- 1770-01
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 101 481F

6.00 zł

Gwint przejściówka do bloku z M12 X 8 (1szt)

Gwint przejściówka do bloku z M12 X 8 (1szt)

Nr kat.- 1660-1
Dostepny - TAK

8.00 zł

Gwint przejściówka do bloku z M14 X 8 (1szt)

Gwint przejściówka do bloku z M14 X 8 (1szt)

Nr kat.- 1660-3
Dostepny - TAK

8.00 zł

Klin do wału mały (1szt)

Klin do wału mały (1szt)

Nr kat.- 1648-01
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 105 249

8.00 zł

Nakrętka czarna do wleu oleju #1845

Nakrętka czarna do wleu oleju #1845

Nr kat.- 1844
Dostepny - TAK

8.00 zł

Osłona popychaczy 13/1600ccm

Osłona popychaczy 13/1600ccm

Nr kat.- 1760
Dostepny - TAK
Nr OEM- 311 109 335

8.00 zł

Przewód podciśnienia 3.5MM/Metr

Przewód podciśnienia 3.5MM/Metr

Nr kat.- 0972
Dostepny - TAK

8.00 zł

Sprężyna do zaworów Garbus standard

Sprężyna do zaworów Garbus standard

Nr kat.- 1735
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 109 623C

8.00 zł

Śruba naciągowa do linki gazu (1szt)

Śruba naciągowa do linki gazu (1szt)

Nr kat.- 0917
Dostepny - TAK
Nr OEM- 111 129 921

8.00 zł

Uszczelka odmy do silnika Typ 4 -79

Uszczelka odmy do silnika Typ 4 -79

Nr kat.- 1894-500
Dostepny - TAK

8.00 zł

Uszczelka pod kolektor dolotowy T25 WBX 1900cc (1mm)

Uszczelka pod kolektor dolotowy T25 WBX 1900cc (1mm)

Nr kat.- 2132-500
Dostepny - TAK
Nr OEM- 025 129 717B/E

8.00 zł

Uszczelka pokrywy zaworów T4 (1szt)

Uszczelka pokrywy zaworów T4 (1szt)

Nr kat.- 1773
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 101 481

8.00 zł

Uszczelki do chłodnicy oleju (4szt.) 69-

Uszczelki do chłodnicy oleju (4szt.) 69-

Nr kat.- 1824
Dostepny - TAK
Nr OEM- 021 117 151A (x4)

8.00 zł

Uszczelki podw. kolektor dolot./ głowica T4 (1 szt.)

Uszczelki podw. kolektor dolot./ głowica T4 (1 szt.)

Nr kat.- 2132-5
Dostepny - TAK

8.00 zł

Zestaw uszczelek do miski olejowej 1809

Zestaw uszczelek do miski olejowej 1809

Nr kat.- 1809-1
Dostepny - TAK

8.00 zł

Popychacz pompy paliwowej 108mm (prądnica) (1szt)

Popychacz pompy paliwowej 108mm (prądnica) (1szt)

Nr kat.- 1684
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 127 307

9.00 zł

Popychacz pompy paliwowej krótki 100mm (alternator) (1szt)

Popychacz pompy paliwowej krótki 100mm (alternator) (1szt)

Nr kat.- 1684-01
Dostepny - TAK
Nr OEM- 113 127 307A

9.00 zł

Gwint przejściówka do bloku z M14 X 10 (1szt)

Gwint przejściówka do bloku z M14 X 10 (1szt)

Nr kat.- 1660-2
Dostepny - TAK

10.00 zł

Nakrętka do zbiorniczka wyrównawczego T25 WBX/Diesel 08/82-

Nakrętka do zbiorniczka wyrównawczego T25 WBX/Diesel 08/82-

Nr kat.- 4225-035
Dostepny - TAK
Nr OEM- 025 121 482

10.00 zł

Nakrętka uszczelniająca do pokrywy pompy oleju M8

Nakrętka uszczelniająca do pokrywy pompy oleju M8

Nr kat.- 1805-500
Dostepny - TAK

10.00 zł

Panewka korbowód/tłok 22mm (1szt)

Panewka korbowód/tłok 22mm (1szt)

Nr kat.- 1603-2
Dostepny - TAK
Nr OEM- 311 105 431A

10.00 zł

Showing 1 to 50 of 827 (17 Pages)