Wysyłka

Wysyłka krajowa:
jest realizowana za pośrednictwem firmy kuirerskiej:
1. Kuirier InPost - przedmioty o standardowych wymiarach do 1,8m, paczka do 30 kg.
2. Przesyłki paletowe -przedmioty nadwymiarowe i bardzo ciężkie oraz niektóre szyby.

Przesyłka Gratis ! - Promocja:

Przy zakupach o wartości powyżej 500 zł i do 30 kg koszty przesyłki pokrywa sprzedający,

jeśli zakupy były dokonane wyłącznie bezpośrednio w sklepie internetowym www.garbusy.pl oraz paczka nie przekracza 20 kg wagi i najdłuższy z przedmiotów nie przekracza 1,2m długości.

Darmowa przesyłka nie dotyczy między innymi: płatów podłogi, kanałów grzewczych, błotników, paneli przednich do ogórka i bulika, wszelkich szyb i szklanych elementów oraz innych niestandardowych przedmiotów przekraczających 1,2m długości.

Uwaga darmowa przesyłka nie obejmuje zamówień przyjmowanych inna drogą niż przez serwis www.garbusy.pl (np. nie dotyczy zamówień przez email czy telefon)

W pozostałych przypadkach koszty przesyłki pokrywa kupujący.


Zwroty
ADRES do ZWROTÓW
CCS - Garbusy.pl , ul. Widok23, 62-081 Batorowo k/Poznania, tel. 501 167 200


UWAGA ! Nie rekompensujemy kosztów wysyłek i zwrotów.


Do zwracanego towaru należy dołączyć kopię dowodu zakupu (paragon lub fakturę), w przypadku jego braku zostanie wypłacone 75% ceny sklepowej.
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają orginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie (wraz z dołączonym osprzętem). Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący
. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu