Metalowy zaczep do boczków Garbus Type1 -59
Metalowy zaczep do boczków Garbus Type1 -59
Metalowy zaczep do boczków Garbus Type1 -59
Opis
Metalowy zaczep do boczków drzwi przeznaczony jest do klasycznego Volkswagena Garbusa Typ 1 produkowanego do 1959 roku. Ten oryginalny element montażowy, posiada kod produktu 0409-100 oraz numer OEM N 014 389 1. Służy do trwałego i stabilnego mocowania boczków wewnętrznych drzwi, co ma kluczowe znaczenie dla zachowania autentycznego wyglądu i funkcjonalności wnętrza pojazdu.
Dlaczego warto wymienić
Z czasem zaczepy ulegają zużyciu lub poluzowaniu, co może powodować niesatysfakcjonujące przyleganie boczków, trzeszczenie lub ich przesuwanie się podczas otwierania i zamykania drzwi. Wymiana metalowego zaczepu poprawia komfort użytkowania, eliminuje niepożądane dźwięki oraz gwarantuje, że panele boczne osadzone są stabilnie i zgodnie ze standardami oryginalnej konstrukcji. Precyzyjny montaż jest istotny, aby zabezpieczyć boczki przed ponownym rozregulowaniem i uniknąć uszkodzeń drzwi.
Pasuje do
- Volkswagen Garbus (Type 1) – modele do końca 1959 roku
Rocznik
do 1959
Silniki
Wszystkie silniki Type 1 do 1959
Numer OEM
N 014 389 1
FAQ
- Jak rozpoznać, że zaczep do boczków wymaga wymiany?
- Jeśli boczki drzwi są luźne, trzeszczą lub przesuwają się, a drzwi nie przylegają prawidłowo, warto wymienić zaczepy.
- Czy ten zaczep pasuje do mojego VW Garbusa?
- Ten metalowy zaczep przeznaczony jest do modeli Garbus Typ 1 wyprodukowanych do końca 1959 roku. Dla późniejszych roczników należy stosować inne wersje elementów.
- Jak poprawnie zamontować zaczep?
- Precyzyjnie dopasuj zaczep do boczka drzwi, upewnij się, że mocowania są sprawne i nie uszkodzone. Unikaj nadmiernego dokręcania, aby nie uszkodzić paneli. Przed montażem warto oczyścić miejsce montażu, aby zapobiec przyszłym luźnym mocowaniom.
Pasuje do modeli
Modele: Garbus, Karmann Ghia
- Czy produkt pasuje do mojego auta?
- Sprawdź model, rocznik, silnik oraz numery OEM. Przy wątpliwościach najlepiej porównać część ze zdjęciem albo skontaktować się z nami.
- Czy zdjęcie musi być identyczne z częścią w aucie?
- W starych Volkswagenach zdarzają się różnice zależne od rocznika, rynku i wcześniejszych przeróbek. Najważniejsze są zastosowanie i numer części.