Reflektor Garbus -67 (eco)
Reflektor Garbus -67 (eco)
Reflektor Garbus -67 (eco)
Opis
Reflektor przedni typu eco dedykowany do klasycznego Volkswagena Garbusa (Typ 1) wyprodukowanego do lipca 1967 roku. Produkt posiada oryginalny numer katalogowy OEM 111941039 i jest ekonomiczną alternatywą oryginalnego wyposażenia, zachowując standardowe wymiary i mocowanie reflektora fabrycznego. Konstrukcja pasuje do oryginalnych opraw oraz instalacji elektrycznej pojazdu.
Dlaczego warto wymienić?
Zużyty lub uszkodzony reflektor może powodować pogorszenie oświetlenia drogi, co przekłada się na bezpieczeństwo jazdy. Typowe objawy zużycia to pęknięcia klosza, matowienie powierzchni szyby, trudności w regulacji wiązki światła czy korozja elementów mocujących. Wymiana reflektora na nowy, dedykowany do modelu, odświeża wygląd przedniej części pojazdu oraz zapewnia prawidłową widoczność i zgodność z normami oświetlenia.
Pasuje do
- VW Garbus (Typ 1) do lipca 1967
Roczniki
- Modele produkowane do 07/1967
Silniki
- Wszystkie benzynowe silniki chłodzone powietrzem stosowane w tym okresie
Numer OEM
- 111941039
FAQ
- Jak rozpoznać, że reflektor wymaga wymiany?
- Pęknięcia lub matowienie klosza, korozja mocowań, trudności regulacji światła czy przepalone żarówki to sygnały wskazujące na konieczność wymiany reflektora.
- Czy montaż wymaga dodatkowych elementów?
- Należy zwrócić uwagę na stan uszczelek i mocowań – warto je wymienić, aby zapobiec przeciekom wilgoci i zapewnić stabilny montaż.
- Czy ten reflektor pasuje do wszystkich Garbusów produkowanych do 07/1967?
- Tak, produkt został zaprojektowany z myślą o oryginalnych specyfikacjach reflektorów stosowanych do tego momentu w modelu Garbus Typ 1.
- Co oznacza wersja 'eco'?
- Oznacza ekonomiczną alternatywę oryginalnej części, zachowującą funkcjonalność i wymiary fabryczne.
Pasuje do modeli
Modele: Garbus
- Czy produkt pasuje do mojego auta?
- Sprawdź model, rocznik, silnik oraz numery OEM. Przy wątpliwościach najlepiej porównać część ze zdjęciem albo skontaktować się z nami.
- Czy zdjęcie musi być identyczne z częścią w aucie?
- W starych Volkswagenach zdarzają się różnice zależne od rocznika, rynku i wcześniejszych przeróbek. Najważniejsze są zastosowanie i numer części.